Kogukonnateenused

Noortekeskus

Meie maja teisel korrusel asub Linnamäe Avatud Noortekeskus, kuhu on oodatud kohalik noorsugu vanuses 7-26 eluaastat.

Noortekeskus pakub kooskäimisvõimalusi erinevate huvidega noortele. Siin saab liituda erinevate ettevõtmistega, lihtsalt laua- ja videomänge mängida või kööginurgas endale midagi söögipoolist valmistada. Ja kui parajasti ei taha midagi teha, siis võib lihtsalt mõnusatel diivanitel, kott-toolidel või rõdukiikedel lesida.

Kolmapäeviti koondab huvilisi noortekeskusesse kokandusring. Lisaks saavad noored aktiivselt kaasa lüüa filmiõhtute ja mänguturniiride läbiviimisel, me kohtume siin huvitavate inimestega oma kandist ja väljastpoolt, korraldame üheskoos väljasõite.

Noortekeskus on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 13:00-19:00.

Kontakt: Piret Loorits, tel 5906 0769.

Facebook: Linnamäe Noortekeskus, Instagram: linnamae_noortekeskus, e-mail noortekeskus@las.ee.

Beebikool

LASi Maja beebikoolis toimuvad Palivere lasteaia rõõmsameelse õpetaja Angela Luiga juhendamisel igal teisipäeval kell 10:00  laulu-ja mängutunnid meie kõige pisematele. Tunnike möödub pisikestel kiiresti - üksteist vaja ju uudistada ja patsutada, õpetajaga kaasa plaksutada ja elu esimesi tantsusamme tatsuda.

Beebikooli kuutasu on 10.-, ühekordne osavõtt maksab 3.-.

Juuksuriteenus

LASi Ilutuba pakub juuksuriteenust kogu perele, teostatakse nii naiste kui ka meeste ja laste juukselõikust, peosoenguid, juuksehooldust ning -värvimist.

Juuksur Kertu osavate käte abil saavad põimitud punutisteks nii karmid ja põikpäised juuksepahmakad kui vormitakse kaunisse õhtusoengusse ka õhem juus.

Juuksuriteenust pakume esmaspäevast laupäevani, ajad kokkuleppel.

Kontakt: Kertu Tammai, tel 5662 9582

Täpsem info Facebooki lehelt: LASi Ilutuba.

Linnamäe Arenguselts 2019

Top