Ruumide rent

Seminarisaal

Valgusküllane ja heledates toonides saal sobib koolitusteks, seminarideks, suuremateks nõupidamisteks ning muudeks üritusteks. Kliendi soovi korral pakume ka toitlustamist, maitsvad toidud ja vahepalad valmivad kohapeal.

Ruumipaigutust on võimalik muuta vastavalt vajadusele. 62m2 põrandapinnaga saali saab kasutada klassiruumina (kuni 28 kohta), nõupidamiste saalina (kuni 25 kohta) või ka teatristiilis auditooriumina (kuni 50 kohta). Saalis on heli- ja esitlustehnika, internetiühendus.

Seminarisaali rent 19€/h, päev 99€/8h

Peosaal

64m2 suurune retrohõngulise interjööriga heledates toonides saal sobib erinevate sündmuste pidamiseks. Tähista siin ristseid ja sünnipäevi,  pea siin juubelid ja peied, korralda meil oma suguvõsa- või klassikokkutulek.

Peolaudu saab paigutada sõltuvalt külaliste arvust mitmel eri viisil, ruum mahutab mugavalt umbes 45 inimest.

Soovi korral saad meilt tellida ka maitsvad peoroad, mis valmivad kohapeal. Menüü koostame koostöös tellijaga.

Kui sinu üritusel on palju pisiperet, siis soovitame rentida peo tarbeks lisaks saalile ka kõrvalasuv mängutuba, nii jagub kõige pisematele tegevust terveks õhtuks.

Peosaali rent 96€/6h, mängutoaga 119€/6h
Lühem koosviibimine 20€/h, mängutoaga 25€/h

Noortekeskus

Noortekeskuse ruumid on sisustatud vastavalt noorte soovidele. Siin saab mängida piljardit, koroonat ja lauatennist, olemas on lauamängud kõigile vanustele. Pidulistel on võimalus endale kööginurgas erinevaid hõrgutisi valmistada, avaral rõdul linnulaulu kuulata või lihtsalt diivanitel televiisori ees aega veeta.

Kuigi noortekeskuse ruumid sobivad sünnipäevade tähistamiseks eriti hästi just noortele, satuvad ka täiskasvanud taaskord koroona kiid käes hoides hasarti.

Noortekeskuse ruumidega koos saab rentida ka pööningusaali, kus on võimalus üks korralik noortedisko maha pidada või sünnipäevamänge läbi viia. Kui Teil endal ideedest puudu tuleb, on meil olemas mängujuhid, kes mõõduka lisatasu eest 7-12-aastaseid õhtu läbi tegevuses hoiavad.

Noortekeskuse rent 60€/3h, 96€/6h,
koos pööningusaaliga 75€/3h, 115€/6h.

Mängutuba

46m2 suur valgus- ja värviküllane just väiksemate huvidest lähtuvalt sisustatud mängutuba kutsub lustima kõiki eelkooliealisi. Siin on tore tähistada nii beebide kui lasteaialaste tähtpäevi. Toas on olemas kööginurk vajamineva inventariga.

Suuremate pidude korral soovitame lisaks rentida kõrvalasuva saali, kuhu saab täiskasvanutele katta laua. Nii on lastel rohkem ruumi mängutoas toimetamiseks ning täiskasvanutel võimalus suuremast lärmist veidi eemal omaette juttu ajada.

Mängutoa rent koos saaliga 70€/3h,
Iga lisatund 15€.

Saunad

LASi majas asuvad kaks sauna riietusruumidega, mida võib rentida nii lisana seminaripaketile, teenindamaks üritusi kõrval asuval staadionil või ka lihtsalt pere ja sõpruskonnaga saunamõnude nautimiseks. Saunalavale mahub korraga 4-5 inimest.

Saunaruumi rent 20€/h

Kui leidsid meie valikust sinu üritusele sobivad ruumid, siis võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!