Ruumide rent

Seminarisaal

Valgusküllane ja heledates toonides saal sobib koolitusteks ja seminarideks. Kliendi soovi korral pakume ka toitlustamist. Maitsvad toidud ja vahepalad valmivad kohapeal, Wana kooli kohvikus.

Ruumipaigutust on võimalik muuta vastavalt vajadusele. 62m2 põrandapinnaga saali saab kasutada klassiruumina (kuni 28 kohta), nõupidamiste saalina (kuni 30 kohta) või ka teatristiilis auditooriumina (kuni 50 kohta). Saalis on heli- ja esitlustehnika, internetiühendus.

Peegelsein annab saalis läbi viidavatele võimlemis- ja tantsutreeningutele mõnusa lisaväärtuse!
Seminarisaali broneerimine: eve@las.ee, tel. 5667 9002

Saali rent 30/h, päev 150€/8h

Peosaal

64m2 suurune retrohõngulise interjööriga heledates toonides saal sobib erinevate sündmuste pidamiseks. Tähista siin ristseid ja sünnipäevi,  pea siin juubelid ja peied, korralda meil oma suguvõsa- või klassikokkutulek.

Peolaudu saab paigutada sõltuvalt külaliste arvust mitmel eri viisil, ruum mahutab mugavalt umbes 45 inimest.

Soovi korral saad meilt tellida ka maitsvad peoroad, mis valmivad kohapeal Wana kooli kohvikus.  Menüü koostame koostöös tellijaga.

Kui sinu üritusel on palju pisiperet, siis soovitame rentida peo tarbeks lisaks saalile ka kõrvalasuv mängutuba, nii jagub kõige pisematele tegevust terveks õhtuks.
Peosaali broneerimine ja toitlustus: kerlin@las.ee, tel. 523 3025

Peosaali rent 140€/6h, mängutoaga 150€/6h
Lühem koosviibimine 30€/h, mängutoaga 35€/h

Mängutuba

46m2 suur valgus- ja värviküllane just väiksemate huvidest lähtuvalt sisustatud mängutuba kutsub lustima kõiki eelkooliealisi. Siin on tore tähistada nii beebide kui lasteaialaste tähtpäevi.
Mängutuba renditakse koos kõrvalasuva kohvikusaaliga, kuhu saab mugavalt katta peolaua. Nii on lastel rohkem ruumi mängutoas toimetamiseks ning täiskasvanutel võimalus suuremast lärmist veidi eemal omaette juttu ajada. Vajadusel saab kasutada kohvimasinat, veekeetjat, mikrolaineahju.

Soovi korral saab peolaua road tellida kohapeal Wana kooli kohvikust.Hea teada, et Linnamäelt  saab laenutada jäätisemasinat Aiskriim  ning kohalik ettevõte  Peoparadiis aitab dekoreerida peoruumid. Vaata ka Linnamäe Pihlaka talu noorte peotarvikute pakkumisi.
Mängutoa broneerimine ja toitlustus: kerlin@las.ee, tel. 523 3025

Mängutoa rent koos saaliga 90€/3h
Iga lisatund 20€

Vabakontor

Sattusid Oru kanti ja vajad üheks tööpäevaks tooli, lauda ja Wifit?
Tulid nädalaks maale, aga tarvis ka kontoritööd teha?
Otsid pinda teenuse osutamiseks?
19,6m2 suurune tuba maja teisel korrusel pakub lahendust!


Vabakontori broneerimine eve@las.ee, tel. 5667 9002
NB! Vabakontor broneeritud kuni 31. 08.2024

Vabakontori rent  10€ päev, 35€ nädal, 120€ kuu

Noortekeskus

Noortekeskuse ruumid on sisustatud vastavalt noorte soovidele. Siin saab mängida piljardit, koroonat ja lauatennist, olemas on lauamängud kõigile vanustele. Pidulistel on võimalus endale kööginurgas erinevaid hõrgutisi valmistada, avaral rõdul linnulaulu kuulata või lihtsalt diivanitel televiisori ees aega veeta.

Kuigi noortekeskuse ruumid sobivad sünnipäevade tähistamiseks eriti hästi just noortele, satuvad ka täiskasvanud taaskord koroona kiid käes hoides hasarti.

Noortekeskuse ruumidega koos saab rentida ka pööningusaali, kus on võimalus üks korralik disko maha pidada või sünnipäevamänge läbi viia. Kohalike aktiivsete koolinoorte seast leiame vajadusel mängujuhi, kes aitab pidulistega koos vahvaid tegevusi läbi viia.

Siitsamast Linnamäelt  saab laenutada jäätisemasinat Aiskriim  ning Peoparadiis aitab dekoreerida peoruumid. Vaata ka Linnamäe Pihlaka talu noorte peotarvikute pakkumisi.
Noortekeskuse ruumide broneerimine: eve@las.ee, tel. 5667 9002

Noortekeskuse rent 90€/3h
Koos pööningusaaliga 95€/3h
Iga lisatund 20€

Väike koosolekute tuba

12,6m2 suurune koosolekute tuba sobib lühiajaliseks kokkusaamiseks kitsamale ringile. Siin on peetud töövestlusi ja nõupidamisi, läbi viidud personaalseid ilukoolitusi.
Väikese koosolekute toa broneerimine: eve@las.ee, tel. 5667 9002

Koosolekute toa rent 10€ tund. Pikemaks ajaks kokkuleppel.

Saun

LASi majas asuvat riietusruumiga sauna võib rentida nii lisana seminaripaketile, kui ka teenindamaks kõrval asuva staadioni üritusi. Saunalavale mahub korraga 4-5 inimest.
Sauna broneerimine: eve@las.ee, tel. 5667 9002

Saunaruumi rent 25/h, teine tund 15, 3 tundi 50

Kui leidsid meie valikust sinu üritusele sobivad ruumid, siis võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!

Linnamäe Arenguselts 2019

Top